Menu

  • GSM 0 532 471 72 81

  • Telefon 0 242 410 18 86

  • E-mail info@nedimdemir.com

3 DELUXE SHAMPOO & MASK RENK KORUMA FORMÜLÜ

RENK KORUMA FORMÜLÜ

Trehaloz, panthenol ve bitkisel protein Ben Trealosio: Prezioso zucchero idro-attivo türev dalle pa tante del deserto, not   gel "piante della resurrezione", mutfak mezar a questa moleküler reküperano   perfetta vitalità. Proprietà idratanti.   Pantenolo: Provitamina B5, proprietà idratanti, kişisel bilgi.   Proteinler, sebzeler: Proprietà nutrienti, riparatrici. GB trehaloz: Çöl bitkilerinden türetilmiş değerli hidro-aktif şeker   Bu parçacık sayesinde canlılık kazandıran "Kıyamet bitkileri".   Besleyici özellikler.   Panthenol: Pro-Vitamin B5, nemlendirici, yatıştırıcı ve geri yükleme özellikleri.   Sebze Proteini: Besleyici ve onarım özellikli.


RENK ŞAMPUANI <1000 ml>

Her renk için şampuan özel. Arricchito con trealosio e pantenolo. Risultato: Il colore è parlak e protetto, ben capelli sono morbidi e setosi. TR Renkli saçlar için renk koruyucu şampuan. Trehaloz ve pantenol ile zenginleştirilmiştir. Sonuç: Renk yoğunluğunu korur ve korur. Saç yumuşak ve ipeksi.


RENK MASKESİ <1000 ml>

Her ortalama renk özelliğidir. Arricchita con trealosio, pantenol ve protein vejetaryen. Risultato: protégege mantiè l'entensità del colore. Ben capelli sono luminosi, morbidi, bölgeleri. TR Renkli saçlar için renkli koruyucu maske. Trehaloz, pantenol ve bitkisel proteinlerle zenginleştirilmiştir. Sonuç: Renk yoğunluğunu korur ve korur. Saç parlak, yumuşak ve