Menu

  • GSM 0 532 471 72 81

  • Telefon 0 242 410 18 86

  • E-mail info@nedimdemir.com

3DELUXE Saç Boyası

3 DELUXE PROFESSIONAL HAIR COLOURING CREAM - 100 ML


Yumuşak krem kıvamında, nemlendirme ve ayna teminatlarında uygulanması kolay. Argan Yağı ve Marigold'un antioksidan, nemlendirici ve yatıştırıcı özellikleri renk tedavisi sırasında saçları güçlendirir ve korur.

Detayı İncele

3 DELUXE CREAM DEVELOPER
100 ml / 1000 ml


Emülsiyon ossigenata stabilize oksitleyici emülsiyon

I Disponibile:20 - 30 - 40 volumi.
GB Available:20 - 30 - 40 volumes


3 DELUXE BLEACHING POWDER
30 gr / 500 gr


Polvere renk bozulması. Massima sicurezza. Risultati eccellenti. Schiaritura: 6 tonluk oltre. GB toz tozu giderici. Güvenli çalışma. En iyi sonuçlar. Aydınlatma: 6 ton ve daha fazlası
3 DELUXE SHAMPOO & MASK
RENK KORUMA FORMÜLÜ


Yüksek kaliteli mikro pigmentler saç teline derinden nüfuz ederek mükemmel bir gri kaplama ve uzun ömürlü renk sağlar. Bu mikro pigmentlerin yüksek kalitesi renklerin dengesini ve yoğunluğunu garanti eder.


Detayı İncele

3 DELUXE 2 FAZ PÜSKÜRTME VE DIAMOND DROPS


Seramik serumunu aydınlatan profesyonel saç ürünü kristal sıvıdır.Güvenerek kullanacağınız vazgeçilmez bir üründür.Islak ve kuru temisliğinde kullanılabilir.Son derece kaliteli ve zararsızdır.


Detayı İncele

3DELUXE CREMA COLORANTE PROFESSIONALE PER CAPELI


Kıl lifine derinlemesine nüfuz eder ve uygun bir su dengesini korumaya ve kılın canlılığını ve enerjisini arttırmaya olanak tanıyan saç proteinlerine sıkıca bağlarken, özel bir tahrişe karşı madde molekülü saç boyunca uygulanır.


Detayı İncele