Menu

  • GSM 0 532 471 72 81

  • Telefon 0 242 410 18 86

  • E-mail info@nedimdemir.com

Hakkımızda

Sizin Konforunuz İçin Herşeyi Düşünüyoruz

Firma olarak her zaman sizlere en iyi hizmeti vermek için caba sarfettik. Nedim Demir Kuaför Malzemeleri & İç Dekorasyon olarak siz değerli müşterilerimizle daha iyi hizmet verebilmek için web sitemizi oluşturduk. Web sitemiz üzerinden bizle temasa geçebilir, Nedim Demir Kuaför Malzemeleri & İç Dekorasyon Malzemeleri ile ilgili yorum ve eleştirilerinizi bize iletebilirsiniz.Web sitemizde siz değerli müşterilerimiz için ürün resimlerini tanıtacağız.. Saç bakımı konusunda gerek kişisel tercihlerin hızlı bir şekilde gelişmesi, gerekse dünyada saç trendlerinin anlık değişimler yaşaması ile saç modası da hızlı değişimlere uğramaktadır. Dolayısıyla özellikle bayan kuaförü olarak hizmet veren işletmeler müşterilerinden gelen talepleri doğru ve hızlı bir şekilde karşılayabilmek için gereken altyapı desteğine ve malzeme parkına sahip olmalılar.


Misyon

Kalitenin yaşamımızın her anına dokunduğu bir dünyada, yenilikçi saç bakımı ve iç dekorasyon alanlarında lider bir çözüm sağlayıcı olmak.


Vizyon

Yılların verdiği tecrübe ile ile uzmanlaştığı kuaför sektöründe imza atttığı kaliteli ve güvenilir projelerle ismini ve sektördeki yerini daima sağlamlaştırarak, en iyi marka ve ürünleri doğru bir sistemle ve güvenle tüm hizmet noktalarımıza zamanında teslim ederek, kuaför sektöründe bir marka haline gelmektir.